Jaka jest najlepsza strona z filmami online?

Niektóre z największych internetowych witryn filmowych oferują nam filmy i seriale, gdzie możemy je oglądać, kiedy tylko chcemy, na dowolnym urządzeniu. Musisz tylko dowiedzieć się, na jakiej stronie znajduje się dany film lub serial. Filmy mają premierę w dzisiejszych czasach online zamiast w kinach. Zaletami usług takich witryn jest stały dostęp do nowości, możliwość oglądania świetnych produkcji na różnych urządzeniach: komputerze, telewizorze czy smartfonie. Nieograniczony dostęp do biblioteki filmów i seriali dostępny jest w ramach subskrypcji. W tym artykule podpowiemy z jakiej strony najlepiej skorzystać.

Netflix

Obszerna biblioteka Netflix zawiera zarówno filmy, jak i seriale, w tym własne oryginalne produkcje. Ich główną cechą jest zawartość oryginalna, która jest tworzona specjalnie dla Netflixa. Na platformie zobaczymy też wiele tytułów, które miały premiery w kinach i na ekranach telewizorów, są także polskie filmy. Netflix ma różne plany na różne budżety: 29 zł, 43 zł i 60 zł miesięcznie. Każdy plan oferuje inną liczbę urządzeń, na których możesz oglądać (1–4), a niektóre mają jakość HD i Ultra HD. Wszystko możesz obejrzeć zarówno na stronie internetowej lub w aplikacji. Jeśli chcemy oglądać za darmo i bez dostępu do internetu, możemy pobierać filmy i seriale na nasze telefony komórkowe, aby później móc je oglądać, kiedy nam to odpowiada.

Jaka jest najlepsza strona z filmami online?

HBO Max

Usługa HBO Max istnieje od jakiegoś czasu w Stanach Zjednoczonych, a dopiero niedawno została uruchomiona w Polsce. Niezależnie od nazwy, istnieje wiele wiadomości o serwisach streamingowych HBO w tym obszarze. Wśród tytułów, jakie znajdziemy w tym serwisie, można wymienić takie hity, jak gra o tron. Dostęp do serwisu dostaniemy za 29,99 zł miesięcznie. Możemy go kupić bezpośrednio na stronie lub u operatora komórkowego. W ramach jednej subskrypcji możesz zalogować się na pięciu urządzeniach, ale tylko na dwóch z możliwością jednoczesnego odtwarzania materiałów.