Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

sp3logo.png

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

JESIENNY DESZCZ OKNO- UŚMIECHÓW

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele konińskiej Trójki dołączyli do akcji ” Jesienny Deszcz Okno- Uśmiechów” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Łatwo Pomagać. Koło Wolontariatu podczas zbiórki zebrało: zabawki, kosmetyki, artykuły spożywcze i biurowe, ręczniki, kolorowe skarpetki, środki higieniczne. Dziś zostały one przekazane dla chorych dzieci przebywających w Szpitalu im. Jurasza w Bydgoszczy. Paczka po kwarantannie trafi prosto do dzieci z Kliniki Pediatrii, Onkologii i Hematologii. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!!! Chociaż na chwilę wywołać uśmiech dziecka jest bezcenne. Pamiętajmy, że warto pomagać!!!!

Skip to content